Přístřešek na kola Tubo

Přístřešek Tubo pro bezpečné uschování jízdních kol. Přístřešek s konstrukcí z trubek vychází z podoby zastávkového přístřešku Tubo. Pro zabezpečení ochrany kol má však prodlouženou střechu a zadní sloupy jsou proto většího průměru.

pristresek-na-kola-tubo-4-moduly-iks-500x340-2x.jpg

Délka přístřešku

Díky robustní zadní konstrukci může mít přístřešek na kola Tubo libovolný počet modulů aniž by byla ohrožena stabilita a bezpečnost.

Přístřešek splňuje při standardní rozteči stojin 1500 mm statický posudek pro sněhovou oblast číslo 2. Je tak zaručena bezpečnost do výšky 80 cm čerstvého sněhu nebo 20 cm mokrého sněhu. Zúžením standardní šířky lze celkovou únosnost ještě zvýšit.

pristresek-na-kola-tubo-stojan-tubo-500x353-2x.jpg

S bočnicemi nebo bez

Přístřešek na kola Tubo může být vybaven bočnicemi pro lepší ochranu kol zaparkovaných po krajích. Přední sloupek však tento přístřešek z bezpečnostního hlediska nepotřebuje, takže není problém, pokud z jakéhokoliv důvodu preferujete přístřešek bez bočnic.

pristresek-na-kola-tubo-bez-bocnic-500x353-2x.jpg

Výběr stojanů na kola

Přístřešek na kola Tubo může být vybaven stojany na kola z naší dílny. Každý z nich je zajímavý.

Přístřešek se stojany na kola IKS

Stojany na kola IKS zajistí bezpečné a stabilní zaparkování kol pod přístřešek. Unikátní vlastnosti stojanu IKS si můžete prohlédnout na stránce o stojanu IKS. Ze stojanů IKS sestavíme řadu dlouhou podle délky přístřešku.

pristresek-na-kola-tubo-6-modulu-iks1-500x299-2x.jpg

Přístřešek se stojany na kola IKS ONE

Stojany na kola IKS ONE umožní do stejného prostoru umístit více stání a ušetří tím místo. Stojany mají stený princip parkování kol jako IKS, ale jsou samostatné, po jednom stání. Můžeme je tedy umístit střídavě předsunutě, kola pak mohou být blíže u sebe a nebudou přitom narážet řídítky. Prohlédněte si podrobný popis stojanu IKS ONE.

pristresek-na-kola-tubo-3-moduly-iks-one-500x340-2x.jpg

Přístřešek se stojany na kola Tubo

Opěráky na kola Tubo kruhového tvaru mají trubkovou konstrukci stejně jako přístřešek Tubo. Více o stojanech na kola Tubo.

pristresek-na-kola-tubo-4-moduly-tubo-500x340-2x.jpg

Odvodnění

Odvodňovací systém s hadicí uvnitř zadní stojny důmyslně řeší odtok vody z přístřešku.

cekarna-tubo-odtok-vody-500x333-2x.jpg

Povrchová úprava

Základní povrchová úprava je žárový zinek. Je tak zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách konstrukce. Konstrukci je možné následně lakovat vypalovaným lakem. Výsledná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Technologický postup je zárukou vysoké kvality a životnosti až 50 let v exteriéru.

image.jpeg

Bezpečnost výplně

Standardní svislou výplní je bezpečnostní kalené sklo tl. 10 mm. Rozbití této tloušťky není jednoduché a pokud k tomu přece jen dojde, sklo se rozbije na drobné neostré úlomky, které neohrozí na zdraví.

Střešní výplně z dutinkového polykarbonátu.

vyplne-zastavkovych-pristresku-500x372-2x.jpg

Konstrukce

Ocelová stavebnicová konstrukce skládaná po modulech.
Žárově zinkováno nebo lakováno fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na žárový zinek.

TELEFON
387 330 440
ADRESA, KDE SÍDLÍME
Průběžná 44, České Budějovice